Webové stránky

Výroba kvalitních webových stránek na míru Vaších požadavků a to ve 2 variantách:

 1. Jednoduché a statické html stránky (při minimálních, nebo žádných dalších úpravách).
  V případě statických stránek se jedná o internetovou prezentaci v rozsahu 1 – 5 stránek. Jedná se o jednoduchou šablonu a grafiku a následně dle podkladů zákazníka vložené texty, obrázky a další požadavky.


  Pro koho jsou statické stránky vhodné?

  Především pro malé společnosti nebo osobní prezentaci na internetu. Hlavní plus statických stránek je především jejich pořizovací cena. Není možná žádná zpětná vazba od návštěvníků stránek ani možnost si sám měnit obsah, vždy je nutné kontaktovat výrobce stránek pro jakoukoliv jejich úpravu.

  Tento produkt je tedy vhodný pro:

  Jednoduché projekty, např. prezentace produktu či společnost, která teprve začíná s prezentací na internetu a nemá veliké požadavky na webové stránky

 2. Webové stránky s „redakčním systémem“ (možnost aktualizací informací, přidávání článků a fotografií, odkazů, anket apod.). Možnost e-shopu po domluvě.

  Co je redakční systém?

  Redakční systém, neboli CMS je chytré řešení webových stránek, kde je potřeba měnit jejich obsah. Pracuji se systém WORDPRESS, jedná se o Open source řešení. Umožňuje rychlé a intuitivní vytváření, správu a údržbu obsahu webových stránek i laikům v oblasti počítačů. Díky němu lze bez znalosti HTML či jiných programovacích jazyků snadno upravovat či aktualizovat veškeré texty v prezentaci, přidávat novinky, nahrávat fotografie nebo soubory ke stažení.

  Proč potřebujete redakční systém?

  „Stále udržuje Vaše webové stránky aktuální a tím si udržujete svoje návštěvníky“
  Pro návštěvnost webových stránek je hlavně velmi důležitý její obsah, respektive aktuálnost jejich obsahu. V dnešní době se mnoho firem potýká s problémem, jak udržet své stránky aktuální a přehledné i při velkém množství informací. Nejjednodušší způsob jak toho dosáhnout, je právě aplikace redakčního systému.

  „Výrazně šetří náklady spojené se správou webových stránek a za poplatky externím firmám“
  Hlavní úspora spočívá v tom, že při použití redakčního systému může samotný uživatel spravovat či aktualizovat své webové stránky aniž by bylo třeba využít služeb externí firmy či interního IT oddělení.

  „Na změny na webových stránkách nemusíte čekat.“
  Redakční systém pracuje na bázi online administrace. Přístup je přes standardní internetový prohlížeč, což umožňuje přihlášení odkudkoliv a kdykoliv. Po přihlášení může uživatel sám a kdykoliv spravovat obsah stránek, editovat fotogalerie, přidávat články a komentáře a mnoho dalšího. Celé ovládání redakčního systému je velice přehledné a je v českém jazyce. Veškeré provedené úpravy se v prezentaci ihned aktualizují a jsou připravené k zobrazení Vaším návštěvníkům.

  „Nemusíte se bát změn v obsahu webových stránek“
  Díky tomu, že je obsah stránek oddělený od grafiky, tak se nemusíte bát, že byste editací textů či obrázků nějak narušili jeho strukturu, potažmo grafiku celého webu. Použití redakčního systému umožňuje dodržení jednotného grafického stylu prezentace s využitím šablon.

  Služby domén, registrace, výběr nejvhodnějšího webhostingu apod.
  Grafické práce (výroba log, vizitek, hlavičkových papírů, úprava obrázků apod.).
  SEO optimalizace, Google analytics pro sledování návštěvnosti a mnohá rozšíření pro Váše stránky.